Długie spódnice 100 bawełna i 100 len - spódnice maxi z naturalnych materiałów, sklepy online

Długie spódnice 👗 z naturalnych materiałów: 100% len i bawełna

Strona zawiera linki partnerskie (szczegóły).

Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto nosić długie spódnice, dlaczego warto ubierać się w tkaniny z naturalnych materiałów i zobaczyć perełki, jakimi są rzadko dostępne w sklepach długie spódnice w stu procentach z naturalnych tkanin – zostań na JesteśBoska i czytaj dalej 🙂

Dlaczego długie spódnice?

Długie spódnice, spódnice maxi. Dzisiaj rzadkie i niepopularne. Niesłusznie!

Możesz je polubić za ich wygląd. Mogą być majestatyczne, wzbudzać szacunek. A mogą sprawić, że znikniesz, kiedy nie będziesz chciała zwracać na siebie uwagi, nijaka nieatrakcyjna 😉 , wtopisz się w tło.

Długie spódnice, jeśli nie są obcisłe, sprawiają, że nie kusisz samym tylko ubraniem, jakie masz na sobie. Ponoć mężczyznom naprawdę trudno jest w tej sferze czystości. A jeśli chcesz być zwyczajnie dobrą kobietą i jeśli jesteś dobrą żoną, fajnie budującą relację z mężem i nie potrzebujesz tego typu uwagi innych osób, to ubierasz się tak, żeby nie brudzić innym sumienia. Po co im utrudniać? Po co wywoływać chore fantazje? Daj innym mężczyznom spokój. Nie reklamuj tego, co należy się tylko Twojemu mężowi.

A jeśli wierzyć wiedzy czy też samemu doświadczeniu starożytnych ludów, dawnych Słowian i dzisiejszych rosyjskich naukowców – długie spódnice na różnych poziomach dobrze działają na kobiety. Na kobiecość. Na całość kobiety.

Spódnice krótsze niż te zasłaniające kostki to chyba dopiero XX wiek, czy się mylę?

Dlaczego wyłącznie z naturalnych materiałów?

Może i Ty lubisz nosić ubrania, w których czujesz się komfortowo i których nie masz ochoty od razu zdjąć po wejściu do domu?

Chcesz, żeby ubrania spełniały swe podstawowe funkcje:

  • zakrywały, co wypada zakryć
  • grzały, na ile tego potrzebujemy (lub były leciutkie i przewiewne, gdy upał)
  • dobrze wyglądały
  • do tego fajnie, by nie uwierały, nie gryzły, nie powodowały pocenia – żeby były wygodne, żeby skóra swobodnie oddychała, żebyś dobrze się w nich czuła.

O ile w miarę łatwo jest znaleźć ubrania, spełniające pierwszy i trzeci punkt, to z dwójką i czwórką bywają dziś problemy.

Przejrzyj swoją szafę i sprawdź, jaki skład mają ubrania, w których najchętniej chodzisz, gdy ubierasz się tylko dla siebie, gdy chcesz, by było Ci wygodnie. Czy nie króluje wśród nich miękka, ciepła i pozwalająca skórze oddychać bawełna?

Akryl i poliester mogą świetnie wyglądać (niekoniecznie przez długi czas), ale czy nie masz wrażenia, że szczególnie zimą w zestawie akrylowo-poliestrowym marzniesz i pocisz się jednocześnie? To bez sensu.

Dbaj o siebie. O swoje zdrowie. Niech plastiki nie wnikają przez Twoją skórę do ciała. Dbaj też o swój komfort, odczucia. Bez sensu byłoby tak zmarznąć w plastikowych ciuchach, że w końcu wyżyjesz się w domu na rodzinie.

Zostań więc Poszukiwaczką ubrań, wykonanych w stu procentach z tkanin takich jak bawełna, len, wełna i jedwab. (A jeśli już nią jesteś, na końcu artykułu mam do Ciebie prośbę).

Bądź wymagająca. Naszukasz się długo, może czasem zapłacisz więcej niż byś chciała. Ale z mojego doświadczenia wynika, że powolne kolekcjonowanie dobrej jakości ubrań daje ogromny komfort. Zresztą, jaki sens ma kupienie wielu plastikowych ubrań, których potem będziesz nie-lubić i unikać?

Długie spódnice z naturalnych materiałów dostępne w sklepach

I oto znalezione perełki, czyli spódnice wykonane w 100% z bawełny, 100% z lnu lub z mieszanki obydwu materiałów, dostępne aktualnie w sklepach online.

długie spódnice z podszewką, spódnice maxi 100% bawełna, czerwona we wzory

ZOBACZ W SKLEPIE

Piękna długa spódnica wykonana z lnu i bawełny, z podszewką. Ma niewidoczne kieszenie. W pasie gumka i wiązany pasek.

Dostępna także w odcieniach brązu i zieleni – zdjęcia będą niżej.

długa spódnica maxi 100% bawełna granatowa, długie spódnice w sklepach online

ZOBACZ W SKLEPIE

Prosta, granatowa spódnica maxi wykonana z cienkiej bawełny.

długa spódnica maxi 100% bawełna dżinsowa

ZOBACZ W SKLEPIE

Długa, dżinsowa spódnica z podkreślającym kobiecość wiązaniem z przodu. Wykonana z cienkiego dżinsu. Zapinana na guziki.

długa spódnica maxi 100% bawełna brązowa

ZOBACZ W SKLEPIE

Model, otwierający ten artykuł, w wersji brązowej. Spódnica z lnu i bawełny z podszewką i kieszeniami.

długa spódnica maxi 100% len ludowa

ZOBACZ W SKLEPIE

Oryginalna spódnica wykonana w całości z lnu. Listę boskich właściwości lnianych tkanin poznasz w tym artykule.

długa spódnica maxi 100% bawełna biała we wzory

ZOBACZ W SKLEPIE

Bawełniana spódnica z podszewką i wiązaniem w pasie.

długa spódnica maxi 100% bawełna różowa

ZOBACZ W SKLEPIE

Prosta spódnica maxi z falbaną w pastelowym, kobiecym różu. Z cienkiej, przewiewnej bawełny. Wiązana w pasie.

długa spódnica maxi 100% bawełna zielona

ZOBACZ W SKLEPIE

Spódnica nr 1 w odsłonie zielonej.

P.S. Boska Kobieto, jeśli znasz sklepy, w których można znaleźć ubrania wykonane w 100% z naturalnych tkanin (bawełna, len, wełna, jedwab), napisz do mnie na kontakt( )jestesboska.com . Jestem fanką, zwolenniczką, miłośniczką i poszukiwaczką tej jakości ubrań dla Was, ale i dla siebie! Jeśli masz jakiś dobry namiar, proszę, daj znać.

Zobacz też:

Długie spódnice z naturalnych materiałów 100 len i bawełna, spódnice maxi
error: Content is protected !!